úterý 26. dubna 2016

Kdo jsem?


Jsem máma dvou dětí, toho času na rodičovské dovolené. Jsem rodilý Brňák, který je už dva roky naplavený v Praze. Jsem vystudovaný ekonom a poloprávník, co už 3 roky žije mezi plínkami, nikoli mezi reporty a čísly. Jsem snílek, co měl velké pracovní ambice a místo toho teď sní alespoň o týdenní dovolené. Jsem čtenář, co miluje severské detektivky, ale momentálně je rád za to, když si večer prolistuje bulvární plátek. Jsem duší sportovec, dřív cyklista, plavec, pilates maniak, zumba tanečník, co dnes provozuje především kočárkový běh na krátké vzdálenosti nebo tai či pohyby, když se ověšený nákupními taškami s jídlem a dětmi snaží svými výpady otevřít dveře. 


Jsem společenský tvor, co rád kafíčkuje, i když teplé kafe se mu podařilo vypít naposledy před 3 lety. Jsem módní nadšenec, co se strašně rád hezky oblékne a vezme podpatky, i když po 10 minutách hledá lavičku, kam by si sedl a vražedné boty aspoň na chvíli zul. Jsem typ, co miluje šaty, ale 90% svého času tráví v džínách na pískovišti s kyblíkem v jedné ruce a rohlíkem v druhé. 

Jsem člověk veselý, upřímný, dost sebekritický, empatický, netrpělivý, občas teda dost nervní, zapomnětlivý, co nikdy nikam nechodí včas, často unavený, vyždímaný, neseberealizovaný, přesto šťastný.

Jsem Lucka a tohle je náš svět. Vítejte a ať se Vám tu líbí!


SHARE:

2 komentáře

  1. Luci super.konecne o vas budu vedet jak se mate.nadherny fotky.mas krasny deticky a moc to drzim pesti at se ti dobre pise.ty na to mas dar! Posilame pusu pro stesti ze zabreha.

    OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig