středa 4. května 2016

Farma Blaník


Jednu dubnovou neděli jsme se jako velcí dobrodruzi vydali na farmu Blaník. Proč dobrodruzi? Protože ten den byly asi 4 stupně a po cestě dokonce sněžilo. A koho by napadlo v takovém počasí jet na výlet za zvířátky? No mě, no..

Dozvěděla jsem se o ní od kamarádky, která tam s rodinou trávila v létě dovolenou a byli moc spokojení. Počasí ale mělo i svou výhodu, na farmě bylo tou dobou opravdu málo lidí a my ani nemuseli platit vstupné do Farma Parku. Sice neprobíhala žádná akce a tudíž bylo tak trochu mrtvo (zvířata živá ovšem), ale my si alespoň vše v klidu prohlédli. 

Součástí Parku jsou výběhy se zvířátky (je zde možnost je nakrmit, jezdit na ponících), která teda Neli moc nebavila, byla málo akční, že jo. Větší vzrušení ovšem vyvolal Keltský dřevěný hrad, který jsme celý prolezli a zakončili skokem do sena (musela skočit i maminka samozřejmě). Není nad to, když pak po bytě trousíte ještě pár dnů stébla sena. K vidění byla i jeskyňka, k hraní pak nafukovací trampolína, lanovka, malé traktůrky, pískoviště a mnoho dalšího. Na závěr jsme se pak posilnili v místní restauraci, která je baby friendly (dětské židličky, mikrovlnka, venkovní dětské minihřiště) a jeli domů. Farma toho ale nabízí mnohem víc, což jsme ani vše nestačili za jedno odpoledne prozkoumat. O důvod víc, proč se vrátit znovu, za lepšího počasí a bez čepic.

Více informací o Farmě najdete zde.


Kam rádi vyrážíte do přírody Vy?

Lucka

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig