pondělí 9. května 2016

Pár novinek v mém šatníku


Ano, jsou důležitější věci na světě než hadry. Ano, existuje smysluplnější využití peněz než nakupování. Ale když já si prostě ráda dělám radost O:-) Při každodenním maratonu s dětmi je pro mě tohle i tak trochu relax, když už nestíhám ty vlasy, nehty, řasy, cvičení atd.. Pravda, cvičení bych možná i stíhala, ale zatím jsem nenašla motivaci. Asi si budu muset koupit plavky..

První z věcí, které jsme si přivezla z Berlína, je tahle krásná, semišová bundička z All Saints. Holky, chuděry, dost trpěly, protože jsem v tom obchodě stála asi hodinu a zkoušela, rozhodovala, přemýšlela, vážila pro i proti. A nakonec jsem si ji zcela neracionálně koupila. Jo, je totálně nepraktická a myslím, že bude hned jak čuně, ale krásná je, to se musí nechat.


Druhou novinkou z Berlína je tohle černé tílko z Urban Outfitters. Ta kraječka nahoře je tak roztomilá (jo, vím, že je mi už 31 :-D), ale tílko opět spadá do kategorie "mám v hlavě vykojeno". Je totiž dost krátké. A přiznejme si, mé břicho po dvou porodech už není, co bývalo (nebo spíš ani nebývalo). Ale kalhoty nebo kraťasy s vyšším pasem to jistí (ani jedny nemám).


A do třetice všeho nejlepšího z Berlína. Tahle kraječková podprsenka mi sice nezajistí požadovaný objem, ale když ji nechám trochu vyčuhovat z trička, tak mi to vynahradí. Tyhle detaily mám ráda. A trocha té bižu nikdy neuškodí, zvlášť, když si koupím náhrdelník ve tvaru znamení střelce, což je Neli. Měli i krásné náhrdelníky s nápisy, ale tak Sugar nebo Baby už se ke mně moc nehodí :-DTohle už je můj úlovek z Prahy. Kdo sledujete Instagram, možná už jste si všimli, že tam poslední dobou vypukla tak trochu Replay mánie. Když je něčeho už všude moc, obvykle mě to od nákupu odradí. Nicméně tyhle džíny naštěstí moc nevídám a byla to láska na první pohled. Roztrhané, to já můžu a ten detail ohrnuté nohavice je prostě super. Lopatku a kyblík do ruky a na pískoviště jako dělané!


Dalším úlovkem jsou tyhle šněrovací botky ze Zary. Koukám na ně už od minulého roku. Původně jsem chtěla ty od Aquaazzura, ale jejich cena je tak závratná, že jsem hodila zpátečku. Nevím, jak dlouho budou v kurzu a do té doby mi zkrátka poslouží tyhle (na mou plochou nohu stejně více než nevhodné :-D).


No a posledním kouskem je tato koženková sukně. Strašně dlouho jsem si přála najít kvalitní koženou sukni, bohužel jsem ještě nenašla tu, kde by mi vyhovoval poměr cena x výkon. Tak jsem si prozatím koupila tuto krásku z French Connection, která mi střihově sedí. Má vyšší pas a tak je ideální s tričkem nebo svetříkem, které zastrčím dovnitř. Anebo přes to velký oversize svetr?

Jak se Vám mé úlovky líbí? Co jste si poslední dobou pořídili Vy?

Lucka


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig