středa 27. dubna 2016

Třetí narozeniny aneb Peppa párty!


Nemůžu tomu uvěřit. Jakoby to bylo včera, kdy jsem jí poprvé uviděla. Maličkatou, vlasatou, tichounce oddechující v tom plastovém domečku. Já na ní koukala se slzami v očích, ruce a nos přilepené na onen plastový domeček, toužící se jí aspoň na chvilku dotknout, obejmout ji, schoulit v náručí. V hlavě tisíce myšlenek, otázek a pochybností. Ano, její start do života nebyl úplně jednoduchý, pro nás pro obě. Pamatuji, že jsem si tehdy často přála, abych viděla do budoucnosti, abych ji viděla tak za tři roky, usměvavou, šťastnou a hlavně zdravou..

Ty tři roky snad někdo přetočil rychlostí blesku. Koukám na ni, jak jí svítí oči nad Peppiným dortem a tajně se snaží odloupnout kus marcipánové figurky. Má svou hlavu, je pěkně paličatá, vzdorovitá, ale taky veselá a šikovná. Ráda tancuje a miluje zpívání, především, když si do známých melodií vymýšlí svůj vlastní text. Talent na kreslení zdědila zřejmě po svých rodičích (rozumějte, malířka z ní asi nebude), ale to nebrání neskrývané radosti z toho, když doma pomaluje kde co. Pohyb je jí vlastní. Přesto, že má za sebou pár karambolů, vždy hrdě vstane a nevzdává se. Co Vám budu povídat. Jsem na ní pyšná a nikdy nepřestanu být vděčná za to, že nám ji život nadělil.

A to vše je potřeba pořádně oslavit! Tak jsme si ty třetí narozeniny opravdu udělali hezké. Výzdobu jsem svěřila do rukou své, teď si již dovolím říct, kamarádce Janince, se kterou jsem se díky tomu seznámila. Chtěla jsem něco decentnějšího, ale však to znáte, v hlavní roli prostě musela být Peppa! Tak tady je. Naše Peppa párty!


Jak to máte Vy? Máte rádi dětské tématické oslavy?

Lucka

SHARE:

3 komentáře

 1. Wow, ten dort je super! Fotky mají krásnou atmosféru, párty, jak má být... Jo, letí to s dětma strašně rychle, ještě že v každém tom období je tolik hezkého... B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Baru, děkuju! Teď je to obzvlášť vydařené, Nelča už začíná mít zajímavé hlášky, musím to někam zapisovat! :-D

   Vymazat
 2. nadherne fotky, uplne z nich číší láska a to narozeniné nadšení. Hugouš je rozkošnej :*

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig