středa 21. září 2016

Siena a naše fashion story


Siena, krásná Siena! Byli jsme tam vůbec poprvé a byli jsme okouzleni. Vydali jsme se na výlet v rámci naší toskánské dovolené a Hugouška jsme pro tentokrát nechali doma (resp. s babi a dědou na hotelu). Prďola by si to pravděpodobně moc neužil, ale hlavně jsme chtěli strávit jeden den jen s Nelinkou.
Kdo máte dvě děti, asi mě chápete. V každodenním shonu je to starší dítě občas přehlížené, nebo neustále napomínané: "Neli, neber mu to!", "Nežďuchej do něj!", "Půjč mu to aspoň na chvíli, prosím!" "Vydrž, musím ho přebalit, pak se Ti budu věnovat!" atd. Není to naschvál, ale občas se přistihnu, jak tyhle věty vypouštím z úst a pak je mi to líto :-( Takže, když můžeme, věnujeme se jen jí, aby taky věděla, že je na prvním místě.

Sice jsme jí teda nevzali do zábavního parku, ale do města, i tak si troufám tvrdit, že jsme si to užili všichni. Chodili jsme, koukali, objevovali, fotili, dali si pizzu a zmrzlinu, nakoukli i do katedrály Santa Maria Assunta, koupili si tašku plnou Doktorky Plyšákové a nakonec Nelinka projevila přání, že musíme něco dovézt i Hugouškovi, aby mu to nebylo líto :-) A byla to děsná pohoda, až jsme si s Martinem říkali, že nám ten větší ruch a jídlo za pochodu vlastně chybí. Už jsme prostě nastavení na to, že jsme čtyři :-).

Ale už se tu nebudu vykecávat. Tentokrát nechám "mluvit" spíše fotky. Když už jsme tam byli, vyfotili jsme pro Vás vlastně i poslední letošní letní outfit post. Takže my dvě, modré šaty a Siena!

Jak se Vám líbí?

LuckaLucka:   dress - COS // shoes - Birkenstock // sunnies - Dior // bag - Gucci //     
hat - Urban Outfitters (old)


                   Neli:     dress - Juuj.sk // shoes - Ecco // bag - Zara kids // sunnies - Lindex 
SHARE:

2 komentáře

  1. Krásné fotky! článek chápu i s jedním drahouškem :D Obdivuju, že máš chuť a sílu obléknout malou do tak krásných šatiček a sladit to s vlastním outfitem!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Teri, děkuju moc! Já mám tolik nápadů, jak nás sladit, ale občas už prostě není síla a energie (a taky finance) to najít, koupit a pak ještě vyfotit :-D Ale jednou za čas se zadaří snad O:-)

      Vymazat

Blog Design Created by pipdig