středa 8. února 2017

Mazlíci od TenTaTo + GIVEAWAY


Jsou projekty a pak PROJEKTY. To proto, že za nimi stojí lidé, kteří mají srdce na dlani. A jedním takovým je i moje kamarádka Alenka. Nejen, že se angažuje v projektu Kouzelná přání a propojuje tak dobrodárce s těmi, kteří pomoc potřebují (právě díky ní jsme pomáhali vybírat na asistenčního pejska pro Anetku a operaci pro Kubíka), ale má na svědomí i další krásný projekt TENTATO.
Úplně první myšlenka padla z úst její kamarádky, kreativní duše celého projektu Jany někdy v roce 2011. Od té doby ušly kus cesty a výsledkem jsou tito parádní parťáci.


TenTaTo je vlastně multifunkční polštář, ale my mu doma říkáme "mazlík". Poslouží jako samotný polštář, děti se s ním mohou přikrýt, posadit ho ke stolu, vzít s sebou do postele, opřít se o něj, když čtou.. Vlastně není činnost, při které by TenTaTo nebyl vítaným parťákem. Alenka mi dokonce prozradila, že už jim přišlo pár děkovných dopisů od rodičů, jejichž děti se s TenTaTo naučily spát samy v posteli. Poslouží rovněž jako polohovací pomůcka pro děti s nervosvalovým onemocněním.  


Polštář je 100% bavlněný, plněný polyesterovým dutým vláknem (vhodným pro alergiky), ručně vyráběný, originální a hlavně šitý s láskou přímo Alenčinou maminkou. Na výběr jsou tři různé velikosti- MAXI (180 cm), MINI (140 cm) a BABY (100 cm). Vybrat si můžete z velkého množství barev a vzorů, Vás asi nepřekvapí, že my vybrali šedou barvu s hvězdičkami. A pokud Vaše oblíbená barva k dispozici není, holky Vám určitě vyjdou barevně vstříc, ke každému mají individuální přístup.Mazlíky od TenTaTo můžete potkat i v některých kavárnách, čekárnách či dokonce dětských školkách. Nově budou v prodeji a k vidění také v centru Kouzelných přání v OC Central Kladno. 

Co je mi více než sympatické je, že v minulém roce doputovalo na 30 ks těchto originálních mazlíků i k dětem, které trpí nervosvalovým onemocněním, z čehož mají obě holky velikou radost. A co víc, z každého prodaného mazlíka věnují 100 Kč na splnění jednoho z kouzelných přání. Navíc holky v minulém roce uspořádaly i TenTaToFEST, jehož celý výtěžek šel na splnění přání malého Honzíka a dalších rodin, jejichž dětí trpí onemocněním SMA.  


GIVEAWAY

A já tu pro Vás mám malý dárek v podobě jednoho tohoto mazlíka v šedé barvě s hvězdičkami (viz fotky). Vybrat si můžete ze tří velikostí (MAXI, MINI a BABY). Co pro to musíte udělat?

  1. Sledovat náš blog The Hubs na Facebooku ZDE
  2. Napsat mi do komentářů pod post k tomuto článku na Facebooku (ne do komentářů sem pod článek!) jakou velikost mazlíka byste si vybrali
  3. Kdo bude post na Facebooku veřejně sdílet, bude do slosování zařazen hned 2x :-)
  4. Holky určitě potěší, když budete sledovat i jejich stránku TenTaTo na Facebooku ZDE 
Soutěž potrvá do neděle 12.2.2017 do 18:00, poté vylosujeme výherce a vyhlásíme 13.2. na našem Facebooku :-)

Lucka


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig