čtvrtek 23. února 2017

OOTD: In the sky


Dětské outfity a outfitové články se mi strašně moc líbí! Ráda sleduju takové blogy a kochám se inspirací. Od začátku blogování jsem s tím ale měla trošku sama problém O:-). Nechtěla jsem do toho svoje děti příliš nutit a taky měla trochu obavy z toho, jak budou spolupracovat :-D. A věděla jsem proč :-D.

Když jsem objednávala tyto krásné modré věci, idea byla, že bychom je nafotili v oblacích, kam se mi stylově hodily. Tedy přesněji řečeno na Žižkovském vysílači. A tak jsme se v neděli vydali do boje. Dětem jsem přislíbila úžasnou vyhlídku (to je vůbec nezajímalo) a pak nějakou buchtičku na sváču (to už je zajímalo víc). No, nemohli jsme si vybrat lepší dobu než tu, kdy tam Václav Moravec natáčel svoje Otázky a tudíž byla třetina vyhlídky zavřená (zrovna ta, kam tak šíleně nepražilo sluníčko). Takže jsme poloslepí pobíhali po vyhlídce a lovili děti. Těm se nejvíc zalíbily tyhle prosklené koule na sezení. Nelinka se po nich válela a nechtěla pustit sednout ruské turisty, kteří se mermomocí chtěli pohoupat. Hugouš do nich pro jistotu nechtěl vůbec a snažil se je nejlíp vyrvat ze země, ke které byly připevněny řetězem O:-). V bufetu pak radostně výskaly tolik, že jestli neudělaly Vaškovi zvukovou kulisu v pořadu, docela bych se divila. Paní prodavačka protáčela panenky a z jejího výrazu bylo patrné, že se usměje až když se za námi zavřou dveře výtahu. 

Takže na nějakou chvíli máme zase nafoceno :-D. Spolupracují Vaše děti při focení? 

Lucka

P.S. To, co má Neli na krku je Elsa, samozřejmě! Bez ní fotit nešlo :-D. 


Hugo: sweatshirt - Mile // jeans - Lindex // shoes - Geox
Neli: dress - Mile // tights - Calzedonia // sneakers - Zara kids  
SHARE:

2 komentáře

  1. Luci, nádherné outfity a skvělé fotky! A ani to nemuselo být v oblacích:-) Linda při focení většinou moc nespolupracuje, spíš je to za trest, ale občas se zadaří:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Moc děkujiii ♥ Jeej, to máme fakt dost podobně.. Občas je překecám, ale je to na dlouhý lokte, chce to tunu času a obrnit se trpělivostí, hračkama a někdy i tou čokoládovou buchtou (matka roku) O:-) :-D

      Vymazat

Blog Design Created by pipdig