neděle 19. února 2017

Ten nejkrásnější domeček pro panenky


Bez mučení přiznávám, že tohle je tak trochu splněný sen. Můj :-D. Já si vždycky přála takový domeček pro panenky a když jsem tuhle krásu od Lundby viděla u Lucky na Instagramu (moc děkuji za inspiraci), věděla jsem, že ji musím ukázat Nelince. A ani jsem ji svou představu nemusela nutit :-D. Byla úplně stejně nadšená, jako já a napsali jsme Ježíškovi.
To proto, že domeček a celé vybavení není zrovna nejlevnější a hodí se jako velký dárek. Já si ale říkala, že raději investujeme do jednoho velkého dárku, než do několika plastových kravinek, které hned druhý den skončí pod postelí O:-).


Když jsem si pro domeček jela, paní z Moje domečky mi vyprávěla, jak ho její dcera miluje a hraje si s ním už několik let, nejvíc prý tak kolem 6. roku. A tak jsem se trochu bála, že nám na domeček bude  ještě chvíli sedat prach. To je i důvod, proč jsem o něm nepsala hned po Vánocích, chtěla jsem zjistit, jestli si s tím Neli opravdu vyhraje. A světe div se, miluje ho! Od první chvíle ji učaroval. Hraje si s ním prakticky každý den a nutí mě, abych jí asistovala (což mi teda vůbec nevadí O:-)). A nejvíc ze všeho miluje prohlížet katalog a vybírat, co by ještě do domečku potřebovala (samozřejmě, že potřebuje úplně všechno:-D).


Pro začátek jsme pořídili jen dvě patra s tím, že uvidíme, jak bude oblíbený. Postupně jsme vybavovali ložnicí, kuchyňkou, koupelnou, jídelnou, obyváčkem..Takže nyní už se zdá komplet a vypadá to, že budeme muset přikoupit ono spodní patro a s ním i další nábytek. Výrobce to udělal opravdu chytře. Tím, že je k dispozici tolik věcí, které můžete do domečku dát, nutí Vás to neustále nakupovat a utrácet peníze :-D. Jo a do domečku je možné přikoupit i světla a adaptér do zásuvky a bude svítit! Teď v něm máme rodinku přímo od Lundby, i když ty panenky teda nejsou žádný zázrak :-(. Myslím, že se výhledově podívám po lepších, které nebudou připomínat polopankáče :-D.

Tak pojďte dál! Zveme Vás na návštěvu!


Je neděle ráno a tatínkovi se jako vždy nechce vstávat a tak se ještě chvíli válí v posteli. Společnost mu nedělá maminka, ale jedna zajímavá knížka o podmořském světě :-D.


Maminka úřaduje v kuchyni. Dnes budou pravděpodobně míchaná vajíčka s pečenou zeleninou a domácí houstičky (podotýkám, že to je fikce, ty já nepeču :-D).


Nelinka s Hugouškem už netrpělivě čekají na svůj ranní příděl jídla, aby se v něm jako vždy mohli povrtat a prohlásit, že nemají hlad..


Do obývacího pokoje koupil tatínek nedávno novou televizi. Jediný problém je, že v ní stále dokola dávají jeden a ten samý film o kočičce a zajíčkovi (nechápu, proč tam nenalepili něco "lepšího" :-D).


Do koupelny si maminka konečně vydobila záchod a umyvadla. Předtím tu byl jen sprchový kout a vana a kam chodila rodinka čůrat, radši nedomýšlet O:-). 


Co říct závěrem? Za mě jedna z nejlepších investic do hračky, jakou jsme zatím udělali a pro nás obě vždy program na celé odpoledne :-).

Jak se Vám domeček líbí? Natrefili jste taky na nějaký hezký?


Lucka
SHARE:

4 komentáře

 1. Luci, nádhera... Škoda, že nemám dcérku...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maruško, moc Vám děkujii! ♥ Škoda, že nedělají něco podobného pro kluky :-D.. Chtělo by to nějaký velký domeček plný autíček, elektroniky apod.. :-D

   Moc Vás zdravím a taky moc držím palce! Četla jsem, co vše máte za sebou a vlastně ještě i před sebou.. Jste neuvěřitelně silná a statečná ženská a Filípek má obrovské štěstí, ve Vás ♥ Ať se Vám daří a jste zdraví ♥

   Vymazat
  2. Ďakujem krásne :-) - inak Lucka, už netrpezlivo čakám na článok o tom, ako blogovať - nech sa niečo priučím :-) - Vy píšete úžasne - ste moja najobľúbenejšia blogerka :-)

   Vymazat
  3. Moc děkuji, to jste mi udělala radost, červenám se :-). A článek bude, brzy! Slibuji! ♥

   Vymazat

Blog Design Created by pipdig