úterý 16. května 2017

OOTD: Květinový baťůžek a Mamablog roku


Říkáte si, jak spolu souvisí květinový baťůžek a mamablog roku? No, pravda, asi moc ne :-D. Ale já toho mám dnes nějak víc na srdci O:-). V prvé řadě je tu ještě outfitový článek z Bratislavy, kde jsme s holkama zažily super dámskou jízdu, o které jsem už psala ZDE. Hned první den odpoledne jsme šly do města fotit.
To proto, že jsme to chtěly mít lidově řečeno za sebou, protože pak se může člověk konečně uvolnit, pořádně se najíst, povolit tu a tam nějaký ten knoflík, sníst si rtěnku nebo si případně i zašpinit kalhoty či boty (to je obvykle můj případ :-D). 

Letošní jaro jsem naznala, že si konečně pořídím nějaký baťůžek. S dětmi totiž už občas chodíme zcela bez kočárku a potřebuju mít obě ruce volné, ale zároveň vše potřebné při sobě. A tak jsem si vybrala na internetu tenhle veselý, květinový. Když ho viděl můj muž, začal se smát O:-). On je totiž dost malý a prý jestli do něj vměstnám 2x dětský pití, plínky, mokrý kapesníčky, normální kapesníčky, svačinu a ještě k tomu peněženku, mobil a klíče, jsem Copperfield :-D. No joo, měl pravdu, takže jsem musela pořídit ještě klasický baťoh na hory, který nosím na pískoviště (říkejte tomu ženská logika :-D).


Ale zpět k tématu mamablogu. Možná jste už zaznamenali u jiných blogerek, že se letos koná druhý ročník soutěže Mamablog roku. Když jsem asi před týdnem psala organizátorce, jak fungují nominace, byla jsem odhodlaná do toho jít. V neděli se spustilo hlasování a já pochopila jeho systém. Ono se totiž zase hlasuje každý den, stále dokola O:-). Najednou jsem z toho měla takový divný pocit.. To Vám tu mám opravdu každý den až do 1.6. stále opakovat, aby jste pro nás hlasovali? Já nevím, to asi není úplně můj styl O:-). Jenže bez toho člověk asi nemá šanci uspět (obzvlášť v konkurenci čtenějších a zavedenějších blogů), pokud teda ještě nemá rozvětvenou rodinu a přátele O:-).

Takže co teď? Vzdát to a být za sraba? Nebo Vás bombardovat každý den prosbami o hlasy? Jak se k tomu teda postavit? Čelem!", řekl můj muž včera večer asi o půl 12 v noci a já si uvědomila, že má pravdu. Nechci to vzdát, prostě budu bojovat, ale ne za každou cenu O:-).


Uspět v konkurenci tolika krásných blogů je strašně těžký. A věřte nebo ne, já bych ten úspěch přála mnoha a mnoha z nich. Třeba Páji, protože patří mezi moje blízké kamarádky a její články mě pohladí po duši. Verunce, protože svůj blog dělá s láskou a dává do něj vždy kousek sebe. Katy, protože miluju její inteligentní humor, který se úžasně promítá v jejích článcích. Míši, protože přichází s krásnými tématy týkající se dětí a her a na svém blogu usilovně pracuje. Verunce, protože se mi moc líbí, co dělá (založila svou značku oblečení pro děti) a po tom, co jsem ji poznala osobně ji mám ještě radši. A spoustě dalších..


A teď si asi říkáte, proč máme teda poslat hlas právě Lucii, že (a navíc každý den :-D). Hihi, když já nevím :-D. Nemám moc sebevědomí (moje kamarádky ví) a už vůbec se tu nebudu nijak vychvalovat. Za pár dnů to bude rok, co jsem založila tenhle blog a stále ho beru s velkou pokorou. Jsem šťastná, že jsem díky němu poznala nové přátele, ať už ty reálné, nebo jen virtuální a v novém městě, kam jsme se před 3 lety přestěhovali, už se necítím tak sama. Jsem šťastná, že sem zavítáte a že se Vám tu (třeba) líbí. Jsem šťastná za každý komentář, který mi tu necháte, za každou zkušenost, kterou tu se mnou sdílíte. Za všechny ty nové věci, které jsem se díky blogu naučila..

Takže proč? Možná proto, že by to byla taková třešnička na tom pomyslném dortu, který bych si spolu s Vámi nadělila k prvním narozeninám blogu. 


Ano, umístit se třeba v top 15 by bylo krásné, ale myslím, že i když to nevyjde, budu šťastná i tak. Že tu jste se mnou :-)...

A moc moc by mě zajímalo, jak se na tyhle ankety vlastně díváte Vy, čtenáři?? Máte je rádi, nebo Vás to už tak trochu otravuje? Uaa, já jsem zvědavá na Váš upřímný názor! O:-) 

Lucka

P.S. A pokud byste chtěli hlasovat, stačí kliknout ZDE nebo na ikonu Mamablog roku tady nahoře na blogu a na jejich stránkách vybrat svůj oblíbený blog.. Ať už bude můj nebo někoho jiného.. Uděláte nám tím radost a každý den můžete vyhrát jednu z krásných cen 


top - Mango // jacket - All Saints // jeans, shoes - Topshop // scarf - Glamorous (via Asos) // backpack - Chiarra Ferragni (via Farfetch) // sunnies - Dior  
SHARE:

7 komentářů

 1. Luci moc děkuju za další milý článek i zmínku v něm. I já Tvůj blog čtu a mám ho moc ráda, i když není vždy jen o dětech. Naopak, tím je pro mě zase jiný :-). Tahle anketa se mi ale líbí, na rozdíl od třeba Blogerka roku. Tím, že mohou čtenáři hlasovat každý den, ukáže se víc zájem čtenářů než reálný počet. U blogerky roku záleží, kolik lidí Tě sleduje, tady záleží spíš na tom, zda lidi blog čtou pravidelněji a rádi se vrací. Já měla minulý rok na blogu jen 300 čtenářů a těch 300 lidí asi posílalo pořád, protože nám dali krásné 2.místo mezi TOP mamablogerky. Já Ti moc držím palce, posílám Ti dnes svůj hlas a i v tom je ta krása. Maminky, které sledují více blogů mohou dát každé blogerce nějaký ten hlas a vybrat více než jen jeden svůj. Bojuj, myslím, že je to hezká odměna a taky se alespoň všechny zase potkáme :-).
  Míša a holky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Míšo, děkuju! Jj, není jen o dětech, ale ty víš proč a jak to mám nastavený O:-) I mně se anketa líbí, jen asi úplně nechápu ten hlasovací systém, ale jinak klobouk dolů před organizátory, že to pro nás dělají :-) Těším se, že se jednou osobně potkáme, ať už kdekoliv :-) Nebo víš kde? Na kurzu první pomoci! To bych teda mohla někdy absolvovat!

   Vymazat
 2. Lucinko, dneska jsem taky podobně nahlas přemýšlela v článku ��
  Mě tahle anketa přijde fajn, že mámy, které tyhle naše maminkovský blogy zajímají a chtějí číst, objeví i ty, o kterých třeba nikdy neslyšeli :)

  Já jsem vloni díky anketě poznala pár super holek a jsem za to moooc ráda, protože jinak se většinou v Praze moc nezdržujem :)

  A moc jsem nechápala, jak ze 60 blogů muzeme byt 15, kdyz jsem měla pár sledujících... Letos naprosto střízlivě vím, že je tam spousta nových kŕasných a populárnějších blogů než je ten náš a už dopředu mě mrzi, že se neuvidíme. Ale až tam budeš stát s těmi všemi holkami a blogerskými dětičkami-uvidíš, že to občas na sociálních sítích zmínit, stojí za to :)

  Je to taková veřejná pochvala, za to co děláme a je to moc příjemné. Jsi skvělá blogerka a tvůj blog si to určitě zaslouží ��

  Bojuj tak přirozeně, jak to umíš :)

  Vendy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hihi, jj, to je pravda.. To je na blogování jedna z nejhezčích věcí, že se máme možnost různě seznamovat a navazovat nová přátelství.. I když my se myslím známe z IG prvně? O:-) Tak snad bude zase někdy příležitost pokecat na nějaké hezké akci, Vendulko! My jezdíme často na Moravu, tak třeba se můžeme potkat i jinde než v Praze :-) Můžu dát vědět, jak se budeme zase chystat k babičce :-)

   Vymazat
  2. Super, moc ráda. Jak se budete někdy blížit k Brnu, neváhej se ozvat :-P

   Vymazat
 3. Lucko, hezky napsané jako vždy. Za mě, jako nezúčastněné, můžu jen říct, že i CESTA MŮŽE BÝT CÍL. Pokud anketa nepřinese vítězství, tak určitě přivede nové čtenáře, sledovatele a určitě i nová přátelství a kontakty. A o to přece taky jde.
  A pak si můžete položit otázku: "Proč jste vlastně blog začala psát?" Nebylo to přece kvůli vítězství v anketách, ale protože tady nejspíš byla chuť něco podobného dělat.
  Držím palce, aby vás to, co děláte, především stále bavilo :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Magdi, to jste tak krásně napsala!! Vlastně jste přesně vystihla to, jak to cítím, proto jsem se rozhodla bojovat O:-). Ne proto, abychom vyhráli, to vůbec, takové ambice ani v nejmenším nemám..

   Já vím přesně, proč blog píšu.. jsou to stále ty stejné důvody jako před rokem, kdy jsem začínala a musím říct, že mě to stále baví a těší a na tom právě žádná anketa nikdy nic nezmění :-)

   Vymazat

Blog Design Created by pipdig