sobota 3. června 2017

Baťůžek Skip Hop


Znáte kolekci ZOO od firmy Skip Hop? Je to už tak trošku pojem a když mrknete na jejich výrobky třeba na e-shopu Feedo, uvidíte proč. Jsou totiž strašně hezký. Jedná se o americkou značku, která je na trhu už od roku 2003. Tehdy se zakladatelé Ellen a Michael stali rodiči a jako všichni hledali pro svého syna ty nejlepší produkty.
V prvé řadě pátrali po super funkční přebalovací tašce. Na trhu ale nenašli nic, co by je 100% uspokojovalo a tak se rozhodli pustit se do vlastního podnikání a založili značku Skip Hop, která se stala uznávanou a vyhledávanou rodiči po celém světě.
Všechny produkty splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a jsou testovány v nezávislých laboratořích. Ellen a Michael mají za sebou na sto různých výrobků a stále vyvíjejí další. Na prvním místě je pro ně vždy praktičnost. 
Já jsem si oblíbila řadu ZOO, která zahrnuje spoustu různých produktů ve tvaru těch nejmilejších zvířátek. K dispozici je např. sada nádobí, nejrůznější zvířatkové talířky, krabičky na svačiny a lahvičky na pití- jak plastové, tak nerezové. Najdete tu také věci na cestování jako kufříky na kolečkách či baťůžky. V nabídce Feeda mají ale i krásnou hrací deku.  
Do soutěže jsme pro Vás vybrali baťůžek s motivem sovičky (motivů zvířátek ale mají nespočet), protože se mi strašně moc líbil a hlavně je to super praktická věc. Nelinka má ze stejné kolekce baťůžek ve tvaru jednorožce a už druhý rok bez něj nedá ani ránu. Chodíme s ním každý den do školky. 


Je tak akorát velký, prostorný, že se do něj vejde i velký ručník, plavky a gumové botky, když jde na plavání. Oceňuji i boční kapsu na pití a přední, menší kapsičku na nejrůznější malé poklady (nebo kapesníčky :-D). Existují dvě velikosti baťůžku, my máme tu větší, pro předškolní děti. 


A kdo se stává výhercem tohoto krásného baťůžku ve tvaru sovičky?

Tramtadaaaaaaaaaaaaa...

Michaela Kukučová

Gratulujeme!!SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig