neděle 4. června 2017

S legem kolem světa


Blogerské akce. Za ten rok, co bloguji už jsem jich pár absolvovala a musím říct, že tohle Lego Duplo setkání patřilo rozhodně k těm nejlepším! Mělo to několik důvodů. Prvním z nich bylo super místo v centru Prahy. Ano, v centru, ale přitom na takovém milém, krásném a klidném místě, jako je kavárna ČSOB inspirace.
V prvním patře je velký, vzdušný prostor, kam proudí velké množství denního světla a jestli jsem se něco za ten rok naučila, pak to, že světlo je základ dobré fotky (a proto je většina těchto fotek od profesionálního fotografa :-D). Tady prostě někdo myslel na blogery! O:-)


Druhou věcí byl moc fajn program. Vyslechli jsme zajímavou přednášku o dětské psychologii a měli možnost zkusit si, jak vidí malé batole. Na oči mi dali speciální brýle a na ruce tříprsté rukavice a Lucie ukaž se, jak poskládáš dvě kostky Lega do sebe! No řeknu Vám, nešlo mi to ani náhodou! :-D Zkoušela jsem se trefit, ale kostky mi padaly z ruky, já je nešťastně lovila těmi rukavicemi jako totální mimoň, až se mi smáli i organizátoři :-D. Měla jsem pocit, že mám z těch brýlí doslova a do písmene kocovinu O:-). Už nikdy se nebudu smát, jak to Hugoušovi nejde, vždyť on se tak strašně nadře! Je to pekelně těžký, proto je taky pro něj jednodušší ty kostky od sebe rozdělávat, že O:-). 


Ne, že bych se na tyhle akce chodila primárně najíst, ale když Vám někdo pod nos naservíruje ty největší laskominy, k dispozici je oběd, takže nemusíte vařit a ještě k tomu výběr z dětských jídel, to nelze neocenit! :-D A nejlepší na tom bylo, že jsem si dala kafe a cupcake s mými oblíbenými blogerkami, z nichž některé se staly už i mými kamarádkami mimo ten virtuální svět. To je na celém blogování vlastně jedna z těch úplně nejhezčích věcí. Spousta nových a inspirativních lidí kolem Vás.No a poslední a zároveň nejlepší věc! Samotné téma akce. Lego duplo prostě milujeme! Je snad nějaké dítě, které by nerado stavělo, bořilo, rozdělávalo či házelo tyhle malé různobarevné kostky? Takže si dovedete  představit to nadšení v očích, když děti uviděly to obrovské množství kostiček a nakonec i bazén plný Lega, kam se vydaly skočit šipku. Dlouhou chvíli jsem o nich vůbec nevěděla! A to považuju za úplně největší výkon od organizátorů! O:-)


Suma sumárum, bylo to prostě boží! Nakonec jsme s dětmi zůstali ještě ve městě, osvěžili se po obědě zmrzlinou a Hugo pak zcela vyčerpán usnul v kočárku, aby se pak probudil v Zaře u kabinky, kde jsem si s Nelčou zkoušela kalhoty :-D. Náš bájo den jsme završili v hračkářství Hamley´s, kde jsem místo plánované 1 hodiny zakotvila asi na hodiny 3 a odešla pak zcela vyčerpaná zase pro změnu já. Ale to je jiný příběh, tak třeba někdy..:-D

A ve výsledku je z toho ještě bonus pro naše čtenáře, protože Lego mi do narozeninové soutěže věnovalo tuhle nádhernou sadu Cesta kolem světa!A kdo se stává jejím výhercem?

Tramtadaaaaaaa....


Iveta Ptáčková


Moc gratulujeme!


SHARE:

5 komentářů

 1. Odpovědi
  1. Děkuju Jani, fotil fotograf, já jsem si užívala chvíli volna :-D To ti byla paráda!! :-D

   Vymazat
 2. Teda, to opravdu vypadá jako moc povedená akce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anoo, bylo to strašně moc fajn. Každá akce, kde myslí na děti a já je můžu vzít s sebou je super :-) jen jich až tolik neni O:-)

   Vymazat
 3. Jeste jednou moc dekuji. Jednak za skvely blog a hlavne za uzasnou vyhru! Porad tomu nemuzu uverit. Dekuji!

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig