pondělí 5. června 2017

L´occitane aneb vůně z Provence


Tahle super akce od L´occitane byla sice určena jen blogerkám a tudíž nebyla baby friendly, za to ale byla dokonale insta friendly :-D. Né vážně, bydlíme v Praze už 3 roky (pane jo, to letííí), ale já stále objevuju nová a nová krásná místa! I když u mě se není čemu divit, já totiž stále nevím, kudy se tady jede na Zličín, kde je Praha 6 a když jedu něco někam vyzvednout, zásadně zapínám navigaci a brněnskou SPZ dávám jasně najevo, že vůbec netuším, kam jedu :-D..


L´occitane workshop se konal v úžasných prostorách galerie Černá labuť, v 8. patře a s perfektním výhledem na Prahu. Jen to počasí nám trochu nepřálo a v průběhu začalo pršet, takže jsme se museli přesunout dovnitř a obdivovat tu krásnou scenérii alespoň z druhé strany okna. Naštěstí pár fotek máme a ta, která je titulní, tak tu mám nejradši. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že za rok touto dobou budu stát s mojí oblíbenou Ejvi na terase a budeme se smát, že nám vlají vlasy všude možně, považovala bych ho za blázna O:-). Asi důkaz toho, že i ty nejodvážnější sny se občas plní O:-). 

Nebudete mi to asi věřit, ale z tohoto krásného bufetu jsem ochutnala akorát kus melounu při odchodu, protože mě program a přednáška natolik vtáhly do děje, že jsem na jídlo neměla ani pomyšlení (v mém případě je teda co říct, obzvlášť, když tam byly cupcaky, no dobře dobře, jeden jsem si odnesla na cestu s sebou :-D).


Novou vůni jsem Vám již představovala na našem Facebooku a Instagramu. Terre de Lumière je první první gurmánská vůně od L´occitane a je inspirovaná zlatou hodinou v Provence, tedy tím momentem, kdy je krajina zalitá zapadajícím Sluncem. Snoubí v sobě:

  • hlava- bergamot, semena Ambrette, růžový pepř
  • srdce- levandulový med
  • tělo- akácie, esence z hořkých mandlí, fazole Tonka, bílé pižmo
Co Vám budu vykládat, za mě voní opravdu nádherně.  Ale já mám L´occitane prostě ráda, používám ho už roky, zejména tělové přípravky a vyzkoušela jsem už mandlovou řadu (super tělový olej), Verbenu, pivoňky, třešňový květ i růže. Oblíbené mám i jejich krémy na ruce s bambuckým máslem. Jenom doufám, že jednou se do té Provence opravdu podívám a třeba i s dětmi O:-).


Po představení vůně byla na programu i přednáška fotografa Petra Klappera, který nám vykládal o focení a naučil nás pár kouzelnických triků v aplikaci Snapseed O:-). A to bych nebyla já, kdybych na to zase nezírala s tím, že to vidím poprvé, zatímco většina holek uznale pokyvovala hlavou, že už to mají dávno v malíku :-D. Holt dobrá fotka na Instagram, to je páni umění (pokud tedy nejste modelka s velkým poprsím a plnými rty O:-)).

A na závěr ještě jedna fotka s neuvěřitelně milou Zorkou Hejdovou, která moderovala L´occitane event v obchodním centru a která je tááááákhle vysoká a já tááákhle malinká :-D.


A kdo se stává výhercem této první gurmánské vůně a tělového mléka Terre de Lumière od
L´occitane?


Tramtadaaaaaaaaaaaaaaaa...


Andrea Petrová (komentář na FB)

Gratulujeme!!

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig