pátek 2. června 2017

Na pandí vlně s LoowFAT kidsMilujeme pandy! A ne jen tak ledajaké, milujeme hlavně ty od LoowFAT kids. Když jsem projížděla počítač a hledala fotky našich dětí v pandím oblečením, byla jsem překvapená, kolik toho s námi naše pandy už prožily! Tuto značku dětského oblečení, pro které je charakteristické tohle krásné zvířátko, jsem objevila před více jak rokem a od té  doby bereme pandy skoro všude s  sebou.
Byly s námi v létě na dovolené u moře, na podzim na výletech a i v zimě na horách. Mám spoustu fotek z pískoviště, kde jsme jim dali trochu zabrat O:-), ale i z restaurace či narozeninových oslav, kde jsme byli trochu za "slušňáky". Během toho roku se tak vytvořilo velké pandí pouto, které jen tak nic nepřekoná :-). Pojďte se se mnou dnes podívat na to, kdo za značkou LoowFAT kids stojí a jaký je její příběh.


Zuzka, maminka dvou malých kluků, je ze Slovenska, ale už 9 let žijí s manželem Patrikem v Praze. Prvotní myšlenky na založení vlastní značky vznikly po našem příchodu do Prahy. Můj muž je grafický designér a měl vždy velký přehled v aktuální streetové, ale i high fashion módě. Mě zase od malička fascinovaly látky, šití či galanterie, protože naše maminka nám často něco šila na míru podle časopisu Burda. Tak se tyto dvě naše vášně propojily a rozhodli jsme se, že to zkusíme. Jen tak, při práci a hlavně pro zábavu. Značku LoowFAT jsme založili v roce 2012." Ze začátku to však dělali spolu se svojí prací a tak nezbylo moc času na propagaci a nemělo to takový efekt. Až v roce 2015 se Zuzka rozhodla víc se tomu věnovat a nechat vyrobit první kusy dětského oblečení, a to už byla maminkou dvou malých kluků.


Zajímalo mě, kdo tedy oblečení přímo navrhuje? LoowFAT si s velké části navrhuji já sama - střihy, barvy, látky a designy. O všem se ale radím spolu s Patrikem, takže za celou značkou stojíme vlastně jen my dva. S výrobou jsme začínali na Slovensku, potom jsme postupně přešli do Česka, ale momentálně to vypadá tak, že se asi zase přesuneme na Slovensko. Najít dobrého výrobce stojí hodně úsilí a když už ho máte, je většinou zavalen prací", říká Zuzka. 


Co se týče materiálů, hledají stále nové, aby se tak jednou přiblížili ideálu dokonalé látky (pokud vůbec existuje :-)). Pro Zuzku i jejího manžela je podstatné, aby byly látky kvalitní a příjemné na nošení. Pocházejí tak nejčastěji z ČR, Řecka nebo Itálie. Na druhé straně jsou však velmi drahé, stejně tak, jako je jejich výroba. Pro mě byla hodně zajímavá informace, že šití dětských věcí je stejně nákladné jako šití těch pro dospělé, což se samozřejmě odráží i na finální ceně. 


Ptala jsem se Zuzky, co považují za svůj největší dosavadní úspěch? Nejvíc šťastná jsem, když mi maminky potom píší, jak moc se jim věci líbí a jak rády je jejich děti nosí. Co víc si můžu přát?". A já doplním, že věci od LoowFAT si oblíbila pro své děti třeba i Simona Krainová O:-). Do Budoucna by Zuzka ráda tvořila dál, rozšířila nabídku i do zahraničí a jejím přáním je, aby si tím mohla vydělat tak, že uživí rodinu. A taky bych si moc přála, abych byla menší nervák a podařilo se mi lépe skloubit práci a rodinu. Snad se to časem naučím :-)."


Tímto bych chtěla Zuzce moc poděkovat za to, co dělá, protože její práce dává smysl a hlavně, rozdává radost nám všem, kteří jsme si pandy tak oblíbili O:-). 

A kdo se dnes stává výhercem našeho super pandího setu???

Tramtadaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Mária Kružliaková

Moc gratulujeme!!


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig