čtvrtek 1. června 2017

Ty nejkrásnější plenky od MamaPocket


Bára. Úžasná máma, skvělá blogerka a taky moje spřízněná duše. Věřím, že Báru už dávno znáte a pokud ne, doporučuji mrknout na její blog, který je plný inspirace nejen pro děti. Mně se na Báře hodně líbí její smysl pro udržitelnou módu. Má můj největší obdiv, protože se rozhodla vydržet rok bez nakupování!
Ano, čtete správně, přesně rok si nekoupila nic na sebe. Jak to dopadlo si můžete přečíst v jejím rekapitulačním článku zde

Ale dnes Vám tu nebudu představovat Báru-blogerku, ale Báru-maminku na mateřské, která se rozhodla jít s kůží na trh a založila vlastní značku nádherných bavlněných plenek pro děti MamaPocket. Jak jí to vlastně napadlo? Celkem jednoduše, jako každá maminka, která dávala dohromady výbavičku pro své děti, ale něco jí chybělo. Všude samá kachnička, medvídci a speciálně u plenek se mi zdálo, že jsou buď jen obyčejné bílé, nebo mají naprosto psychadelické vzory."


Jak sama říká, poprvé začala o své značce uvažovat již před 2 lety. Ukázalo se ale, že jsem byla dost naivní. Není tak jednoduché najít ty nejlepší dodavatele a zároveň se vejít do technologických limitů." Nakonec Bára sehnala dva výrobce a já Vám tak můžu s radostí napsat, že plenky jsou od začátku až do konce vyráběny v České republice a mají digitální potisk. To znamená, že tiskař musí každou plenku rozbalit a správně nastavit do tiskárny, což je to skoro ruční práce O:-). Na druhé straně digitální potisk nabízí nekonečné množství barev, je velmi kvalitní a hlavně stálobarevný.


Mě zajímalo, kdo vlastně navrhuje ty krásné potisky. Protože sama neumím nakreslit ani rovnou čáru, spolupracuji aktuálně se dvěma designéry. Nejnovější potisky s monogramem nakreslila pro MamaPocket shop Jitka Zajíčková a starší vzory pak Ondra Michálek."


Všechny plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Ta je tkaná jako mušelín (u nás se tomu říká tetra a jsou to ony známé čtverečky), má skvělou savost, je prodyšná a měkká a to je přesně to, co děti potřebují a maminky ocení.


Ptala jsem se Báry, jaké má plány do budoucna, jaké jsou její sny? V hlavě už mám několik dalších designů a chtěla bych se více zaměřit na české nápisy a taky vytvořit něco víc klučičího. Když pominu plenky, moc by se mi dále líbila vlastní řada dětských dek. Tam ale zatím narážím na technologické limity. Chci, aby byly všechny výrobky MamaPocket vyrobeny od začátku až do konce u nás a nechci slevit z kvality ani o píď."


A co Báru na celém projektu těší ze všeho nejvíce? Prozradila mi, že si tohle svoje další "dítě" zamilovala a je strašně šťastná, když jí maminky posílají fotky produktů s dětmi. To je ten nejkrásnější pocit." A Vy se můžete právě na takové fotky podívat i na Instagramu MamaPocketShop.

Děkuji Báře za spolupráci a přeji mnoho a mnoho dalších spokojených maminek a hlavně miminek. Jen jediná věc mě na tom mrzí, a to že naše děti už jsou velký a tyhle nádherné plenky už nevyužijeme :-(. Já bych si totiž vybrala úplně všechny!


A kdo se stává dnešním výhercem sady 4 krásných plenek (You are so loved, Ahoj světe, Květinky v rohu a Jsi moje květinka) od MamaPocketShop??

Tramtadááááááááááááá.....

Mili Zivotkova (komentář na FB)

Moc gratulujeme!!
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig