čtvrtek 17. srpna 2017

OOTD: V županu i do města


Nevím, jak je to u Vás, ale můj muž vždy strašně rád komentuje to, co si na sebe vezmu. Když jsem si onehdy vzala takové vyšívané šaty s nabíranými rukávy ve stylu slovanského folklóru, co jsou letošní léto jakože trendy, prohlásil mě za Naděždu Ivanovnu a půl dne na mě mluvil s ruským přízvukem :-D.

Asi si dovedete představit, co prohlásil, když jsem z domu vyšla v tomhle. „Neměla bys v tom županu jít spíš do postele, než mezi lidi?" :-D Už už jsem měla na jazyku něco jako: „Miláčku, to není župan, ale kimono!", ale pak jsem zarazila. Bylo mi jasné, že bych byla opět obšťastněna nějakou hezkou přezdívkou ve stylu japonských kreslených seriálů a půl dne by na mě ukazoval šikmé oči :-D. 

Přitom mně se tyhle kimona, župánky, nebo jak chcete, strašně líbí. Jsou moc příjemné, není v nich vedro, ale ani zima a dodají i obyčejnému outfitu na zajímavosti. Velký výběr měli letošní léto na Asosu, kde jsem ulovila i tohle. A jen tak ho nesundám! I když o jeho praktičnosti při pobytu na dětském hřišti by se daly vést hodinové debaty :-D.

Kraťásky jsou naopak praktické velmi a taky je nejčastěji nosím s dětmi. Ono když se pak máte ohýbat tu pro bábovku ve tvaru traktoru, tu pro válející se dítě nebo sbírat křídy, docela se vyplatí, když se u toho nemusíte kroutit jak had, aby Vám ze šatů či sukně nevylezlo pozadí :-D.

Jsem zvědavá, jaký trend jste si letošní léto oblíbili Vy?

Luckakimono - Free People via Asos // t-shirt - American vintage // shorts - OneTeaSpoon // sandals - Ancient greek sandals // sunnies - RayBan // bag - Gucci


SHARE:

2 komentáře

  1. Luci, to je vtipný :) my si nedávno prohlíželi fotky a vždy, když jsem se tam objevila kolem Vánoc, v kabátě a chlupaté čepici z bílé lišky, ten můj řekl jen "Da!" a významně se na mě podíval.. :))))) každopádně župánek Ti sluší. pěkný den

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. :-D :-D Petiiiii!! :-D Koukám, že všude stejný :-D. Chlapi tomu tak nerozumí prostě! O:-)

      Vymazat

Blog Design Created by pipdig