neděle 10. prosince 2017

Střípky z Prague Fashion Marketu + SOUTĚŽ o Hojdavak Junior!!!


Včera jsem se byla konečně podívat na Prague Fashion Marketu, který pravidelně pořádá MINT. Byla jsem zvědavá, jaké to bude, protože se akce konala již po dvacáté, ale já byla poprvé O:-). Jedná se o velký trh, kde se představí vždy celá řada lokálních výrobců a designerů. Prostě domácí tvorba! A tyhle akce já vždycky podpořím moc ráda!
Tentokrát trh hostily prostory bývalého Kampusu na Hybernské 4 v Praze. A bylo opravdu na co koukat!


Já jsem se rozhodla, že nepůjdu sama, ale na pomoc si s sebou vezmu Nelinku a nakonec se to ukázalo jako úplně nejlepší nápad! Hned ráno jsem spolu absolvovaly workshop krasopísma s Krasopiskou. Já jsem obvykle na tyhle věci dokonale levá a tak nějak jsem si říkala, jak to dopadne, ale musím naprosto upřímně říct, že to byl ten absolutně nejlepší nápad! Nadchlo nás to s Nelinkou natolik, že bych moc ráda i na celý kurz, který Krasopiska pořádá (více info TADY :-). Já se učila kaligrafické písmo a teda jako! Ono to vypadá, že to dáte z fleku s prstem v nose, ale opak je pravdou. Já se s tím mořila dlouhé minuty a nakonec to vypadá, jak kdyby to psala žákyně třetí třídy základní školy :-D.


Zkoušely jsme si dělat i vlastní vánoční přáníčka technikou "horký embossing". No horká jsem z toho byla taky a zpocená až na zádech :-D. To proto, že Neli se aktivně chtěla účastnit a já měla trochu strach, abychom nerozsypaly všechen ten zlatý prášek po zemi O:-). Ale zadařilo se a výsledek je prostě nádherný (a to říkám i přesto, že jsem ten nápis psala já, vlastnoručně :-D).


Po našem kaligrafickém výkonu jsme sluply chlebík s řepovou pomazánkou, Neli vynikající čokodortík a vydaly se prozkoumávat dál.

Jen, co jsme narazily v hlavní budově na malý workshop s Pikle věděla jsem, že se odsud zase na chvíli nehneme. Nelinka si oblékla svého vlastního panáčka, který bydlí v jejich proslulých kufřících, že jsem se rozhodla, že tentokrát už ten kufřík opravdu budu muset pořídit. Vydržela si s nimi pak hrát hodně dlouho :-).


Proběhly jsme pak velkou část trhu a co nás ještě zaujalo?

Kojící korále od Nebo. Já už teda nekojím, ale je to nádherný doplněk. K očichání tady byly doma vyrobené mýdla, moooc dobré muesli od Janova pec (ty milujem) nebo třeba přenádherné čokolády! A taky straaašně moc ručně vyráběných šperků a korálkových náramků nebo vtipná trička od PunkTura! A mně se moc líbil i ten zelený silikonový talířek pro mrňata, který drží na stole a nepřevrhne se. U kaš-mi-daš jsem si pak pořídila nový zápisník a diář, abych se konečně naučila lepšímu time managementu O:-).


  Zajímavé byly i ručně pletené vlněné svetry a tenhle bordó jsem si málem odnesla domů. O:-)


Dost dlouhou dobu jsme taky strávily u našich oblíbených vydavatelství - Meander a Baobab. U Meanderu jsme se dozvěděly, že už vyšel nový díl Myšek, tentokrát na pouti a tak je jasné, co si přejeme zase k Ježíškovi O:-). No a Baobab taky nezklamal. Některé jejich knížky jsou na mě už trochu moc alternativní, ale určitě doporučujeme Barvy, Jak zvířata spí, Lyžníci z Plískanic nebo Medvídek Flóra! Ty totiž máme a milujeme!!


U Anglických knížek pro děti jsem obdivovala tyhle přenádherné pop up knížky!! Možná je už znáte z jiných blogů, ale já je poprvé viděla naživo a PECKA!!! Škoda, že měli jen dinosaury a žraloky, protože na to je ještě Hugy malý (ideálně je to tak aspoň od 4 let) a Neli zase upřednostňuje princezny. Budu se muset mrknout na nějaké pro holčičky O:-).


No a naši výpravu jsme zakončily jak jinak, než u Hojdavaku! Poprvé jsem ho zaregistrovala minulý rok na Mini a strašně mě to zaujalo. Pořád jsem si ale myslela, že bychom to tak nevyužili. Až doteď! Do momentu, kdy si tam Nelinka lehla, začala se houpat a pak nechtěla vylézt ven :-D. Byla natolik nadšená, že jsem si řekla, že to musím zkusit taky. A páááni! To Vám je tak strašně fajn, totální relax! Kdybychom to měli kam umístit, pořídím si jeden i pro sebe O:-). Bavila jsem se chvíli s Petrou, zakladatelkou a majitelkou značky o tom, odkud vlastně nápad přišel. Když měla první miminko, moc se jí líbila jedna taková zahraniční houpačka pro miminka a rozhodla se, že by chtěla něco podobného přivést na český trh. A jen u té nezůstalo, jak její děti rostly, přišel nápad na tvorbu houpadel i pro větší děti a dospělé.


Co se mi na značce Hojdavak a samotných textilních kolébkách a houpadlech strašně moc líbí?
 •  podporují kontaktní rodičovství, navíc miminko je v té nejmenší kolébce naprosto v bezpečí a i ve správné fyziologické poloze, která mu nijak neublíží, naopak podporuje správný vývoj páteře
 • zklidní a uspí miminko, zmírňuje koliky- a to je bez debat sen každé maminky :-D, navíc miminko aktivně relaxuje
 • všechny textilní kolébky a houpadla jsou vyrobeny u nás
 • a nejen to, všechny materiály jsou maximálně kvalitní a made in ČR :-)
 • spolupracují s chráněnými dílnami a pomáhají tak podpořit lidi s postižením
 • jednoduchý a funkční design
 • houpadla pro větší děti umožňují příjemný odpočinek, ale i aktivní zábavu, navíc nosnost je až 50kg, takže vydrží opravdu dlouho (a vejdou se tam případně i dvě děti :-D).
                                                                                                                        Foto: webové stránky Hojdavak

SOUTĚŽ!!!!!


A já tu mám pro Vás ve spolupráci s MINT a Hojdavakem malé překvapení! A to SOUTĚŽ o jedno houpadlo ve velikosti JUNIOR!!! Navíc v univerzální šedé barvě, která se hodí prostě do každého interiéru, pro holky i pro kluky! Co pro to musíte udělat?

                                                                                                                                                     Foto: webové stránky Hojdavak
 1. Dát To se mi líbí naší stránce The Hubs na Facebooku (pokud jste tak již dřív neudělali, tak ZDE)
 2. Dát To se mi líbí stránce Hojdavak na Facebooku (pokud jste tak již dřív neudělali, tak ZDE)
 3. Napsat mi do komentářů SEM (v tom případě nezapomeňte připojit svůj mail a jméno, pod kterým nás sledujete na Facebooku!) nebo pod tento soutěžní post na Facebooku: Komu byste Hojdavakem Junior udělali radost :-).
 4. Kdo bude tento soutěžní post na Facebooku sdílet, toho můžeme zařadit do soutěže hned 2x (POZOR, sdílet musíte veřejně, jinak to neuvidíme :-))!!!


Soutěž končí ve čtvrtek 14.12 v 18h, poté vyhlásíme výherce :-). Hodně štěstí!!!

Lucka a Neli

P.S. A pokud jste Prague Fashion market nestihli, tak nezoufejte! Až do Vánoc se každý pátek a sobotu koná MINT Pop Up Hall 13 v areálu Pražské tržnice, hala 13. Je tam více jak 40 prezentačních boxů lokálních designerů a českých značek! Více info najdete TADY!! Třeba se tam potkáme :-).SHARE:

170 komentářů

 1. Veronika Šulcová10. prosince 2017 v 19:53

  Radost bych hojdavakem udelala starsi dceri a pak urcite i te, co za par dni vykoukne teprve z briska :-)
  skyv@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Vážně krásný a zábavný věcičky! <3

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Radost bych udělala synkovi staršímu a zanedlouho určo i mladšímu :-) d.anusk.a@seznam.cz Dana Čížková

  OdpovědětVymazat
 4. Také moc ráda navštěvují tyto markety,tolik nádherných věcí. Hojdavak je super a určitě by se líbil synovi Matyáškovi :)
  Fb Michaela Kratochvílová
  MK.Michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Nevím jestli bych si nenechala pro syna..:-D Ale myslím,že švagrová by ho lépe využila,čeká druhé miminko a děti od sebe bude dělit jen rok a 3 měsíce! Každá chvilku klidu od jednoho nebo druhého bude víc než přívětivá:-D A pak ho třeba podědíme;-)
  fb Jana Novotná (jajade@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 6. Velkou radost by udelal dcerce ☺️ Dana DS danasvob@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Radost bych udelala dvoulete dcerce a dvoumesicnimu synkovi, ktery do nej brzy doroste��
  Kateřina Bukačová, email: katerinadvorackova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Radost bych udělala dcerce Mariance! Na fb sleduji jako Martina Mufinka

  OdpovědětVymazat
 9. Na Fb sleduji jako Markéta Fialová a věnovala bych ho těhotné kamarádce, které se moc líbí ;).
  Díky za soutěž, Markéta
  Fialova.marketka@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Radost bych udelala kamarasce Hance,ktera taky ceka �� Anna Maťátková anna@sedlaci.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Ja bych udělala radost moji malé princezně a tím i sobě. Prave se chystame zařídit ji pokojíček a přesně po teto houpajde v sedě barve uz delší dobu pokukuji 😉
  Na fcb jsem jako Klára Kubátová, mail: klarakocova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Hezký den. Radost bych udělala svoji 10 měsíční dceři. Věřím, že by se jí hojdavak moc líbil�� Lenka Znojilová, lenik.ls@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Sve 3lete dceri ;)
  Lucie
  Peckova.lucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Radost by u nas meli asi všechni, nejvic nase mala dcerka, a nejmin asi tatinek, protože by ho čekalo pripevnovani a vrtání do stropu neni jeho oblíbená činnost 😇😊😎
  Fb Lenka Kňazovčíková, Lenka.knazovcikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. dobrý den, tak já bych si schovala houpadlo (pokud by se mi poštěstilo) pro mé očekávané miminko a pak ho poslala dále dalším kamarádkám pro jejich ratolesti :) jinak super seznam věcí, mě se mooc líbí ty kojící korále! přeji krásný advent, Bára. sleduji na Fb jako Barbora Francová, cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Radost bych udelala kamaradce a jeji princezne Terezce :-) yanacze@yahoo.com
  Sleduji jako Jana Janotová

  OdpovědětVymazat
 17. Hojdavakem bych chtela udelat radost sve dceri. Pekny advent. janabukina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Mym dvou dětem i miminku, které se má narodit v únoru. Sdílím na FB Lucie Chmielová, witlucie@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Sleduji na Fb jako Adéla Jančíková, vak by byl pro mého synka Šimonka :-) adela.jancikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 20. Hodil by se nám perfektně na zavěšení na trámy do našeho obýváku. Moc krásná soutěž! Na FB sleduji jako Adéla Vejvodová.

  OdpovědětVymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 22. Radost by udělal určitě synkovi a zanedlouho možná i sourozenci, abych zas nemusela chodit a hojdat sama v náručí celé noci jako s tím mým prvním rošťákem :-) Sdílím i na FB. Hezké Vánoce! Renata Kasíková, renata.kasikova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Simona Nová: Radost by jste udělali mojí dcerce Nikolce, měla teď druhé narozeniny a zařizuji jí ,,pokojíček/koutek,, tak by to byla ještě větší paráda :) Na fb jsem jako Simona Nová, nova.simona@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 24. Já bych jí darovala našim dvěma holčičkám....28 měsíců a 2 měsíce. A tajně bych do něj chodila odpočívat. irena.durdilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 25. Největší radost by z něj mělo naše první miminko, které se nám má narodit podle TP na Štědrý den a samozřejmě tím pádem i mě, protože si myslím, že v hojdavaku by spinkalo jedna radost ��
  misa.venhy@seznam.cz Micha ElaVen

  OdpovědětVymazat
 26. Hojdavak bych darovala své dceři, na kterou čeká nový pokojíček v novém domově, tak aby ta změna byla co nejpříjemnější.
  Aneta Hyláková aneta.hylakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 27. Radost by udelal nasemu pulrocnimu chlapeckovi. Příští rok se budeme stehovat do domecku, tak by mel prvni vec do sveho pokojicku.
  Fb Klára Hrubá, mail: klara.vecerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 28. Hojdavak by udělal obrovskou radost našim dvěma chlapečkům (3roky), kteří milují houpání. Mají v pokojíčku provizorní houpačku, a je neustále obsazená. Takže Hojdavak by byl u nás využit na 100% :-) na fb:Aneta Čeganová, email: anet.cegan@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 29. Radost by to udělalo mým dětem.
  Jana Kolomá
  jana.koloma@email.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Pro starsiho syna :-) jana.povazska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 31. Dobry den, přála bych ho svému synovackovi a take cele me rodine. Barbora Kačerová

  OdpovědětVymazat
 32. Radist bych delala kamradce, ktera ma 24.12 termin a ceka tolik vytouzenou holcicku. Uz maji doma 3 kluky :) tak treba ji Jezisek nadeli i Hojdavak ;)

  OdpovědětVymazat
 33. Hojdavak by byl skvělý dárek pro mé dva chlapečky:-) kaja.zupkova@seznam.cz, na Fb jako Karla Pyszková :-)

  OdpovědětVymazat
 34. Radost by to udělalo mojí milované dceři Emičce. Vendula Pšenicová,psenicova.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Sobě a synovi a určitě i všem ostatním:) Tereza Stříbná (tereza236@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 36. Vzhledem k nosnosti houpačky a mé lásce k infantilnímu pohupování se bych měla radost já. FB Margareth Wittgenstein.
  philosoraptorka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 37. Protože zařizujeme pokojík dcerám Amali (3y) a Elli 8 měsíců, udělal by Hojdavak obrovskou radost oběma holkám.��
  Petraxmachalova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 38. Radost bych udelala našemu Matúškovi. wafa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 39. Největší radost by udělal synovi, který jako miminko houpání úplně zbožňoval..
  FB Iveta Pešová
  email ivetpesova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 40. Tohle presne jsem si chtela koupit, ale je to moc drahe. Nase 9mesicni holcicka spi behem dne jen 30 minut, v kocarku,satku i postylce. Mozna by se ji libilo vznaset se ve vzduchu :-D
  Fb: Kristýna Hury Hurychová
  Email: kristyna.vasova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 41. Sarka Kobryn
  ...je do 50Kg? to by PRO MĚ mohla být skvělá motivace... :-) Jinak by jistě udělal radost našemu Vojtíkovi (22m, ale 15kg - je to čahoun) a kdo ví, časem třeba i nějakému tomu sourozenci... sarka.kobrynova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 42. Radost by měla určitě naše Sára, miluje houpání všeho druhu. Helena Bestova, helena.bestova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 43. Radost bych udělala svoji sestřičce a mé dvou roční neteři :-) Barbora Černá, bara.cernousek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 44. Určitě oběma synům, ti by se houpali od nevidím do nevidím ;-) Sleduji a sdílím jako Renata Ševčíková a email: PavlikovaRenata@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 45. Radost bych udělala synkovi Kubíkovi! A tím samozřejmě i sobě ;) Když má radost on, tak i já...
  Na fb sleduji jako Kateřina Vítů, katerinavitu@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 46. Darovala bych ho sestře :) čeká miminko :) Eli Rozšafná milovanejandilek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejdříve bych si ho možná nechala než se jí narodí jestli je do 50 kg potěší i naší malou :) Má cca 14 kg a má 27 měsíců :)

   Vymazat
 47. Ahoj, to je ale cupr soutez. Hojdavak jsem chtela uz v miminecim veku pro señora, ale najednou uz nebyl miminko a tak uz od leta pokukuji po juniorovi. Je bozi, pro sourozence miminkovsky budu porizovat stoprocentne a señor bude mit co nevidet novy pokojicek, kam byse junior v sede naramne hodil. Diky za soutez, sdilim na svem soukromem profilu Veronika Kovackova a krasne pondelni rano preju ;-). Verca foto@veronikakovackova.cz

  OdpovědětVymazat
 48. Díky za soutěž! Pro dvě děti, obě do 50 kg určitě využitelné! :-) Vladimír Dušek, dusvla@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 49. Radost by jistě udělal mé dvouleté dceři, takže bychom pro něj našly místo u nás doma.. :) Nicol.10@seznam.cz, fcb:Nikola Svobodová

  OdpovědětVymazat
 50. Radost by som najradsej urobila svojej dcerke Lucke, ktora konecne prichadza na chut hojdaniu a teraz sa vonku hojdat neda, tak by to bola riadna pecka, keby sa mohla hojdat doma ☺️ Na FB sledujeme ako Lulu Lul, moj mail: alena.strasiftakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 51. Já bych udělala radost mým dcerám a sobě :-), hesikova.monika@seznam, fcb: Monika Hešíková

  OdpovědětVymazat
 52. Dobrý den,asi to bude de znít troufale,ale radost bych udělala sobě a očekávanému miminku;-)
  Ba fcb jsem jako FSimona SFajnor.
  Mějte se a krásně a děkuji za článek,taky se mi na marketu líbilo!

  OdpovědětVymazat
 53. * bych udělala �� uaaa taková hrubka

  OdpovědětVymazat
 54. Dobry den, radost bych udelala sve dceri. Preji krasny advent! Fcb iva susankova

  OdpovědětVymazat
 55. Radost bysme udelali na 100% nasim 2 synum kteri houpani miluji a ten mladsi nam na ni i odrostl ale junior by byl presne na jejich lumpaceni kdy by se tam vesli oba dva �� ba si dokonce myslim ze by to byl pro ne uplne ten nej darek �� bmishalka@seznam.cz fcb:Michaela Bártová

  OdpovědětVymazat
 56. Ja bych rada udelala radost synovcum ( 5 a 7 let).. Sama mam doma prcka, ale ten je jeste malicky, a jiz spolu cekame az nam dorazi Hojdavak Maxi..Uz se na nej strasne tesime, hlavne na to, jak si v nem budeme s malym spolesne hovet...Myslim ze je to perfektni vec, proto bych to chtela dobrat i mym skvelym synovcum ��... (zuzu-@seznam.cz prip. zrzule83@gmail.com).. �� krasny den Zuzka

  OdpovědětVymazat
 57. Jednou bych se chtěla na nějakou takovou akci podívat,ale zatím je to v nedohlednu, děkuji za článek. Radost bych udělala svým dětem. Na fb sdílím jako Martina Skočovská. makaface@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 58. Hojdavakem bych udělala radost synovi a jeho kamarádce, která u nás bývá často na návštěvě a určitě i sobě, protože bych měla čas si vypít kafe, zatímco se děti houpou :-). Barbora Folková (barbora.folkova@seznam.cz)

  OdpovědětVymazat
 59. Teda, těch věcí, to je hodně nebezpečné místo, ještě, že bydlím daleko :D Hojdavak bych dala jako dárek sestřenici naší dcerky a doufala bych, že si ho můžeme někdy půjčit :D (petra.spacilova (at) gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 60. U nád by se o Hojdavak poprala dcerka Anežka s dvěmi kočičkami. Všechny tři mají rády taková útulná místečka. 😊
  Na FB Píďa Přidalová Kučerová
  Petfruf@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 61. Hojdavakem bych udělala radost dceři 3měsíce, která nedokáže usnout jinak než kolébáním na rukou,v kočárku/šátku nebo vleže u prsíčka :))
  Veronika Procházková, prochazkovav166@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 62. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 63. Hojdavakem bych udělala radost sobě, protože by zabavil obě děti a já měla chvilku pro sebe :-) Měli jsme už verzi pro miminka a ta byla perfektní! Miminka spala jako andílci, takže doufám, že by podobně fungovala i větší verze:-D
  Eva.Auerbachova@seznam.cz sdílím na facebooku -Eva Auerbachová

  OdpovědětVymazat
 64. Barbora.vrublova@seznam.cz11. prosince 2017 v 14:22

  Radost bych udělala dcerce. Vyrostla z hojdavak baby a houpat se s mamkou v hojdavak maxi není ono. Udělal by nám radost všem, protože by to byla u nás doma kompletní sbírka ��

  OdpovědětVymazat
 65. Hojdavak by urobil radosť do nášho priestoru Montessori Mimi - chodí sem maminky s miminky na prednášky, poradenstvo, hranie.... Sledujem Vás na fcb ako Katarína Hrabětová /katarina.hrabetova@gmail.com/

  OdpovědětVymazat
 66. Komu bych udělala radost :) ? No přece svým dětem :) už jeden hojdavak zdobí nás obývák pro nejmenšího člena rodiny,tak by bylo krásné mít ještě jeden v pokojíčku :) kac.nov2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 67. Hojdavak by udělal obrovskou radost našim Áčkám - dvojčátkům Amálce a Aničce. Jako malé miminka si každá lebedila v hojdavaku baby a proto vím, že i hojdavak junior by si zamilovaly :-) lucinka834@post.cz

  OdpovědětVymazat
 68. Já bych hojdavak dala synovcům do jejich herny. To by se jim mohlo líbit. (Hulikova.z@gmail.com, zuzana Hulíková)

  OdpovědětVymazat
 69. ❤Hojdavak❤ bych si přála pro našeho malého čerta ����! Z malé velikosti už se nám dávno vyhoupal a od léta se v jeho pokladu bude houpat jeho mladší sourozenec...Tak aby to staršímu bráškovi nebylo líto ��������

  OdpovědětVymazat
 70. Radost bych udělala své dcerce :-) FB - Martina Sivalová -sivmar@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 71. Terezka Terezková Dcera (27měsíců) by měla velkou radost, Hojdavak viděla a zkoušela u kamarádky a přeje si jej najít pod vánočním stromečkem. Navíc se ji líbí právě ten šedivý, o který se soutěží (možná to bude tím, že jiný ve skutečnosti neviděla:-) )
  terezk.a@email.cz

  OdpovědětVymazat
 72. Radost bych udělala své dvouleté vnučce, která se ráda houpe. Radost by měla i dcera a já sama, byly bychom "ušetřené" houpání v dece:-)
  Helena P. bestiasek@email.cz

  OdpovědětVymazat
 73. Radost bych udelala svemu synovi i dceri.Moc by se jim Hojdavak libil. Fb.sleduji jako Kateřina Spurná, Katerina.Alexova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 74. Určitě oběma dětem a třeba i sobě. Možná by mladší dcera zase začala spát po obědě a já bych měla víc času na sebe. Protože do postele jí nedostanu a vozit jí v autě odmítám. :-) na fb sleduju jako Michaela Hofericová michaela.kankova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 75. Radost by mel syn a urcite vsechny detske navstevy. Na fb Aneta Bujok. a.saj@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 76. Radost bych udělala dcerce a synovi. FB Lucie Cvetlerová, lucily@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 77. Radost bych chtěla udělat svojí dceři Ele, protože má už verzi pro miminka, ze které nám co nevidět vyroste :)
  FB: Kateřina Poznarová, email: poznarova.katerina@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 78. Tak kdybych začala víc cvičit, udělala bych radost hlavně sobě, ale na tu nosnost se asi nedostanu, takže holt zase ostrouhám. A radost by měli naši dva piráti. Fb Dana Charvátová (kristova@post.cz)

  OdpovědětVymazat
 79. Radost bych chtela udelat svemu synovi.. Oba totiz milujeme Hojdavak Baby :) Junior proste musime mit take ;)
  FB:Markét Dvořáková (ma.sovova@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 80. Nase ctyrmesicni dcera je vylozene houpaci typ, at uz jde kolebku nebo noseni v satku, byla by urcite nadsena. Julie Miklovičová. Julie.Miklovicova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 81. Radost me dvoulete dceri Elence....narodila se ji sestricka a ta se houpe v hojdavaku pro nejmensi...hojdavak junior by ji udelal obrovskou radost��
  nameno@seznam.cz Martina Přikrylová

  OdpovědětVymazat
 82. Radost bych udělala svému synovi Filípkovi, který se tak rád houpe..sdílím i na FB, Štěpánka Johanis, steppka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 83. Udělala bych radost naší Terezce - už nám pomalu odrůstá z Hojdavaku Baby, který miluje, tak už plánuju nástupce. A jestli se nám někdy podaří konečně postavit dům, bude tam mít své čestné místo i Hojdavak Maxi, tím jsem si jistá :-) Sdílím na facebooku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. (kacii.karesova@gmail.com, na facebooku Kateřina Bednářová a email kacii@email.cz)

   Vymazat
 84. u nás by o užily neteřinky a spousta dětí od přátel, kteří u nás často jsou - jéé, to by bylo radosti dětí a spokojených rodičů
  (FB - janjazmatlíková)

  OdpovědětVymazat
 85. Hojdavak bych vyuzila pro sveho synka, ktery je dost velky uplakanek a krikloun, moc by se nam hodil. martina.kar@seznam.cz
  Fcb. Maťha Neugebauerová

  OdpovědětVymazat
 86. Velikou radost by udělal našim dvěma maličkým holcickam ��

  OdpovědětVymazat
 87. Hojdavak by udělal největší radost mě a manželovi.Proč,když to je junior?Houpaly by se děti a protože kdo si hraje,nezlobí,byla by u nás pohodička ��
  Gabriela Ducháčková
  gaba.f@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 88. Skvěle napsaný článek. Radost Hojdavakem bych udělala svému synovi a všem známým,kteří k nám chodí na návštěvu,jelikož by si aspoň na chvíli odpočinuli od svých ratolestí :-) Michaela Honzigová, M.honzigova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 89. Ráda bych to věnovala svým čtyřem dětem. Hojdavak pro miminka máme a právě v něm spinka náš čtvrté miminko. A Ostatní smutní, že se tam houpat nemohou. Moc by jim to udělalo radost. Druhé dítko má lehké vyvojové postižení a houpaní miluje, takže by vtom byl pořád. Ludmila Bartošková, ludmila.bartoskova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 90. rada bz som hojdavak darovala svojej setre a jej malemu a ked bude sekat dobrotu aj druha neter tak sa hadam podelia.
  k.zalesnakova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 91. Radost by dělal mému synovi a také mě.
  Scherinek@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 92. Chtěla bych udělat radost Viktorkovi mému chlapečkovi do nového pokojíčku, který se právě chystá, protože to po příchodu sestřičky to má na světě o něco složitější :) Kačka Káldy gadz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 93. Radost by měli určitě obě mé děti 2 a 4 roky. (simonabenes@seznsm.cz) Simona Benešová

  OdpovědětVymazat
 94. Šéfová Gitule (prcek mý nej kámošky) by se v něm moc hezky vyjímala...tak nevím jestli Hojdavak udělal víc radost Kačce nebo tomu malýmu krakenovi :), každopádně vypadá moc krásně, tak mi to nedalo zkusit štěstí :P
  fb: Zuu Koudelová

  OdpovědětVymazat
 95. Radosť by urobil dcérke Bohdanke 18m a určite aj nám rodičom a neskôr súrodencovi :) ďakujeme za súťaž ♡ fb Lenka Pavlikova, @ pavlik.lenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 96. Hák už ve stropě máme, chybí jen ten hojdavak :) Kubík (5) a Anička (3) by byli štěstím bez sebe :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radka Neugebauerová radka.neugebauerova@gmail.com

   Vymazat
 97. O takový vak by se mé děti nejspíš popraly, ale asi bychom to vyřešili losováním, kdo půjde první a kdo až potom :) bilinka.bilinka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 98. Ivana Bejdáková12. prosince 2017 v 13:33

  Radost by udělal mojí dcerce Elišce a hlavně mě, že už bych jí popřípadně nemusela uspávat na rukách na balónu �� Ivana.witoszova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 99. Hojdavak by urcite udelal radost nasi dcerce k 2. narozeninam. ganazuz@seznam.cz, na FB Zuzana Culík Grieslerová

  OdpovědětVymazat
 100. Velkou radost by Hojdavak udělal naší dceři, která miluje houpání. Musíme jí houpat v dece :D
  Wiessnerová Šárka, sary2@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 101. Ách, to jsem zase něco prokaučovala! Ty kabelky jsou naprosto dokonalé - přesněji tu mintovou s plameňáky jsem měla vybranou a slíbenou k narození naší dcerky (v dubnu), ale nakonec jsem dostala náušničky a přes veškeré nadšení a fůru práce s pišiškvorkou jsem na kabelku úplně zapomněla. V první řadě tedy děkuji za připomenutí, muž bude určitě rád, až mu sdělím, že stále očekávám ještě jeden dar :)) A teď k soutěži o hojdu. Mimi verzi jsme si pořídili poměrně pozdě - asi když byly malé 4 měsíce - a jelikož je to dlouhá hubená špagetka, tak jí z hojdy začaly téměř hned koukat nohy. Teď v 8 měsících už je divočejší a snaží se v hojdě posadit nebo aspoň otočit na bříško a všechny 4, takže k prvním narozeninám zvažujeme, že pořídíme už juniorskou verzi, aby měla více prostoru na blbnutí a rozjímání. Hojdu dáme těsně k zemi, aby z ní měla takový houpací bunkr a zároveň nehrozil pád. Z hojdy bude mít určitě stejně velkou radost jako z té první a my také. Ona je to totiž nejen praktická věc, ale i parádní designový kousek a každá návštěva je z ní paf :) Budu se modlit, aby se na nás usmálo štěstí a přiletěl k nám Ježíšek s větší hojdou. Veselé Vánoce! Sandra Lutonska (sandra.lutonska@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 102. Radost bych tím udělala dcerám, obě dvě mají strašně rádi houpání. Bohužel 3,5letá starší nesmí v létě na slunce a doma nemáme kam dát houpačku. Takže by si to alespoň užila a ne jen sporadicky. Na FB sdílím Monika Mikulová
  vagnerovamonikaz@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 103. Radost bych udělala sobě a své dceři Karolínce-3mesice.Facebook:Kateřina Trlidova. Mail:kacenkass@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 104. Radost by měla dcerka, která k mojí radosti konečně začala houpání také zbožňovat:)
  Na FB sleduji jako Lenka Fořtová (Cichá)
  lenka.cicha@email.cz

  OdpovědětVymazat
 105. Radost bych udelala sobe i me dcerce, protoze se obe dohromady vejdeme do 50kg vahoveho limitu ;-). Lucie Štěpánová Kecová Lucie.Kecova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 106. Já bych radost udělala asi v první řadě sama sobě a potažmo mé ještě nenarozené dcerce Aničce, která se na svět podívá někdy během ledna. Na Mintu jsem byla a velice mě nadchl. Na FB jsem jako Lucie Fridrichová

  OdpovědětVymazat
 107. Z vaku by měly radost neteře, které ještě nepřevyšují váhovou hranici a rády se houpou.
  Na FB sleduji jako Helena Galbavá.
  h.mariposa@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 108. Hojdavakem bych udělala radost hlavně sobě,protože třeba by konečně uspal naše tříměsíční štěstí a já se konečně vyspala��A myslim,že i Adélce by se zamlouval!FB Petra Křížková,e mail petrakhh@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 109. Z miminkovskeho hojdavaku uz zachvilku odrostem,tak by se nam uz hodil juniorsky,syn je v nem rad a udelal by nam vsem velikou radost,hlavne nasim rukou :) FB Iveta Čosíková,Coska7@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 110. radost urcite me i mym detem..jiricka sykorkova jirka.miksikova@post.cz
  tak se tesim ze to dopadne .. jelikoz nevyhravam ani v tomole z vyrazenych veci..
  krasne svatky

  OdpovědětVymazat
 111. Radost bych udělala svým dvojčátkům, používáme od narození a už přemýšlíme nad větší velikostí :) FB, Hana Krausová, mouko@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 112. Již před časem jsem se dívala na Vaše stránky a určitě by moc potěšil naší nezbednici Esterku, která spí nejraději v nosítka a myslím že právě hojdavak by byl ideální alternativou k nosítku ♡ Mé jméno Pavlína Mikešová a email: mikesova.pavlina@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 113. Rozhodně své dvouměsíční dcerce.. která nám přez noc moc dobře nespi. Protože nás trápí prdíky a udělali jsme si závislost spinkání na mamince nebo v kočáře ale s ním se musí hýbat aby jsme se ukolébali. Takže by rozhodně udělal radost mě protože bych se vyspala ��.
  Fb- Markétka Maky Gorolová
  E-mail: makcinak@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 114. Radost bych udělala dcerkám do jejich nového pokojíčku.
  Lenka.hoza@seznam.cz FB: Lenka Hozová

  OdpovědětVymazat
 115. radost by udělal dvouletému synovi. schhan@post.cz FB: Hana Konečná

  OdpovědětVymazat
 116. Urcite by se na nem vyradil trilety syn a pozdeji i dcerka, ktera ma 7 tydnu :-)
  Eva Židkova
  Dudova.e@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 117. Wau!!!Tomu rikam vanocni vyhra. Hojdavak by byl pro moje dve holky Zu a Lu. Jen bych jim asi musela napsat harmonogram kdy se ktera bude houpat, aby se nehadaly:-)Sleduji a sdilim na fb jako lenka polakovicova email: lenka.polakovicova7@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 118. Našeho 8 měsíčního prcka uspí jedině houpání...ať už v náručí, v kočárku, nebo hojdání postýlkou. Proto by Hojdavak největší radost udělal nám dvěma. Vojtík by klidněji usnul a já bych alespoň na chvíli ulevila svému zmoženému tělu.😊
  FB, Lenka Motyckova, lena.motyckova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 119. Hojdavak by se mi moc líbil pro naši malou princeznu, v lednu bude mít narozeniny a to by byl skvělý dárek! :)

  Hezký večer

  Petra Kundeliusová
  Mail:cllowie@Gmail.com

  OdpovědětVymazat
 120. Hojdavakem bych udělala určitě obrovskou radost našemu opičákovi Josífkovi:-) No a jeho radost by udělala zase velkou radost nám:) Po Novém roce nás čeká velké stěhování z našeho mini bytečku do vlastního bytu. A tam bude místa a místa! Hojdavaku by to tam určitě slušelo a Josífek by se měl kam schovat před bláznivým vybalováním krabic od banánů:D

  Veronika
  miauk.veru@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 121. Před pár dny bych napsala něco vtipného a přála si Hojdavak sama pro sebe (teda, pro svou malou Ruth – já osobně bych do Juniora musela nechat část sebe na zemi). Ježíšek o tom přání ví, a tak by měl o jeden dárek vystaráno. Ježíška ale nechám dělat jeho práci a houpadlo dám ráda vyhraji pro sestřenici. Její dcera se Vánoc nemohla dočkat, a tak přišla na svět o dva měsíce před termínem. Tu čeká ještě hodně houpání a spaní, než pořádně vyroste. Do té doby by si takovéhle krásné a především i zdravé houpadlo užila víc než my, kdo si představují především lenošivé polehávání.
  Karina
  karina.frankova(a)gmail.com

  OdpovědětVymazat
 122. Radost bychom udělali cele rodině. Nejvíc by si to asi užila neteř se synovcem 6 a 5 let, pak taky náš malý nezbeda, který po Vánocích oslaví 1. Rok a nakonec další naše zlaticko, které přijde na svet v květnu.
  Krasne Vánoce.
  Vankovadominika@seznam.ct

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava e-mailu: Vankovadominika@seznam.cz

   Vymazat
 123. Chtela bych udelat radost svemu synovi, ktery se moc rad houpe v male hacce sestricky, ale nevejdou se mu tam nohy :)
  Pavla Bögi
  Houskova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 124. Nasi pulrocni Nelde, ktera je celkem sidlo, takze verim, ze by si ho urcite uzila. Dekuji 🙂
  Anna Krsnakova, krsnak.anna@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 125. Radost bych hojdavakem udělala určitě sobě a hlavně prckovi, kterého očekáváme začátkem února. Hojdavak jsme viděli poprvé u kamarádky a jsme z něj nadšení. Aneta Kráčmarová, aneta.subrova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 126. Tímto super vakem bych určitě udělala radost synovi Lukáškovi a později možná i jeho sestře Ellince ❤️ na facebooku Eva Bínová

  OdpovědětVymazat
 127. Radost bych udělala sobě ale hlavně svému čtyřměsíčnímu synovi. Eva Hlaváčková, mail: hlavackova510@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 128. Radost bych udělala asi všem 3 dětem:-)).Nejvíce asi nejmladšímu 2,5 l synovi.
  dana.erbenova@seznam.cz , Dana Špicarová

  OdpovědětVymazat
 129. Velkou radost bych tímto vakem udělala mé kamarádce, která čeká miminko a na začátku příštího roku ji chystám balíček plný překvapení.. kouká na tento vak už dlouho a vždycky říká,ze si ho třeba jednou koupí až prijde ten pravý čas 😊 bylo by to pro ní překvapení, které nečeká.
  E-mail: monika.prinzova@gmail.com
  FB: Monika Prinzová

  OdpovědětVymazat
 130. Radost bych udělala 3 letým holčičkám své sestry.
  Iveta.havlova@email.cz
  FB: Iveta Petrová Havlová

  OdpovědětVymazat
 131. Udělala bych radost minimálně dvojnásobnou. Nejdříve bych hojdavak dala svému ročnímu bratránkovi a za pár měsíců našemu prozatím nenarozenému miminku. :)

  Edita Drábková, edita.drabkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 132. Hojdavak,tot zaruka sneni,pena u huby uz se me peni,chci ho,chci ho velice,jinak me z toho revu praskne palice:)
  Daja.mundilova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 133. Radost by měl určitě můj syn Dominik a věřím, že ho rádi vyzkouší i synovci, neteř a návštěvy :) na fb jsem pod Kateřina Macháčková, email je pecinova@email.cz

  OdpovědětVymazat
 134. Hojdavak bych dala své holčičce, protože je chovací a houpací. Na Facebooku jsem jako Veronika Fruthová, mail v.stetinova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 135. To by byl krásný dárek pro našeho 9 měsíčního Kryštůfka, možná by ten náš čertík byl chviličku v klidu a maminka by měla minutku pro sebe 😜 Děkuju! Jitka Kottová jikottova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 136. Já bych dala Hojdavak svému synovi, který byl nedočkavý a narodil se o 5 týdnů dříve než bylo v plánu.

  Fb Terezka Kotyzová
  Email Terezka.Kotyzova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 137. Sleduji na facebooku jako Veronika Brýnová, email: Verculla@seznam.cz . A hojdavak by byl pro mou dceru Rozálku :)

  OdpovědětVymazat
 138. Převelikou radost bych udělala našim dvěma princeznám, jestli něco opravdu milují, tak houpání ;)

  FB Andrea Smolíková
  email andreasmile@seznam cz

  OdpovědětVymazat
 139. Svemu synovi. Helena Grulichová ghelenka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 140. Synovi bue brzy rok, ten by měl obrovskou radost, miluje houpání :) Sdílím jako Iva Bidmonová, ivusicce@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 141. Udělala bych radost dvouleté dceři, která miluje houpání. A i sobě :) Koukám na něj už hezky dlouho!

  Katka Horová (Katerina.Horova86@gmail.com)

  OdpovědětVymazat
 142. Urcite by udelal radost mym dcerkam <3 fb Kateřina Anna Muchka, horakol_volny.cz

  OdpovědětVymazat
 143. Radost bych udelal naší Áje, nas starší hojdavak začíná být malý :D adam–(at)holmanovi.eu

  OdpovědětVymazat
 144. Radost jednoznacne nasej malej slecne Johannecke a neskor injej braskovi ktory k nam z bruska v january prikukne
  Fb Lucia Martakova
  Lucika17@hotmail.com

  OdpovědětVymazat
 145. Dobrý deň, radosť by sme vlastne urobili celej rodinke. Predsa spokojne bábätko, spokojná maminka aj ocinko.😊 Okrem nás by sa hojadavaku potešil aj bratrancek Našeho Sebastianka, vždy keď príde na návštevu ;) ✨🍀 Ďakujeme za príležitosť 😊

  OdpovědětVymazat
 146. Radost bych udělala svým dvou klukům. :-)
  na fb sdílím a sleduji pod jménem Jana Kovandová
  zaleska.j@email.cz

  OdpovědětVymazat
 147. vendulka pohorela13. prosince 2017 v 17:01

  radost bych udelala nasi viktorce, ktera si zvyka na noveho brasku a musi si zvyknout byt vic samostatn:)

  OdpovědětVymazat
 148. Radost bych udělala dceři:)
  p.kudrfalcova@seznam.cz
  Paolita De Falc

  OdpovědětVymazat
 149. Hojdavak Junior bych věnovala svým synovcům především Toníčkovi. Ten totiž onehda na návštěvě u nás doma, uviděl Hojdavak pro miminka, který máme pro syna a říká:"Jé, ten Jaroušek se má, že má takovou houpačku a může se v ní houpat." Pak mu bylo ještě chvíli líto, že se v té miminkovské verzi nemůže pohoupat. Tak by se mohk houpat celé dny. Taky doufám, že bychom houpačku časem podědili��
  Petra Nogolová
  Petra.nogolova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 150. Zdravím Luci moc bych si přála udělat radost svému synkovi který houpání miluje a v pokojíčku který se mu po novém chystáme dělat by se skvěle vyjimal a to i barevne.
  Jméno: Lenka Kotková
  E-mail:l.holubovska@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 151. Rada bych udělala radost našemu triletemu synovi Matyskovi a tříměsíční dcerce Kristynce.
  Krásné fotky,díky za soutěž.
  Petra Benedova
  petra-benedova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 152. Radost by z hojdavaku měl muj dvouletý syn Sebastian,který miluje houpani. :-) Sdílím na FB.
  Email: vera.klupsova@seznam.cz
  FB: Veronika Klupsova

  OdpovědětVymazat
 153. Tak ten je úžasný :) Určitě by dcerce udělal radost. Sleduji a SDÍLÍM na FB jako libuska.krizova a mailík mám marcrazy@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 154. Najviac by potesil mna kedze moj 3 mesacny syncek nechce spat vnutri len vonku v kocariku..takto by sa konecne mozno naucil aj vnutri... a ked by nepomohlo o com pochybujem urvite by sa v nom dcerka hojdala cele dni . .. :)
  Email: chovancikova.jela@gmail.com
  Fb: Jelka Chovancikova Bukova

  OdpovědětVymazat
 155. Radost by určitě Hojdavak udělal přítelovým dcerám, jejich bratránkovi, který je u nás pečený, vařený :D a určitě i našemu přírustku, který čekáme, kterému budeme pořizovat verzi pro miminka.
  Na fb jsem Martina Lučavka Vaňásková, mail: vandracka@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 156. Prajem pekny vecer, asi budem sebec a nechala by som si ho pre deti ktore k nam chodia a co chvilu aj pre nase 😍 ..🙈🙋 fb: Lenka Du , email:lenkadu@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 157. Hojdavakem bych udelala radost svym dvema tygrum - Zoe a Danielovi )) Anna Danylevska, e-mail: a.danylevska@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 158. Tuto hojdacku by sme dokonale vyuzili na terase a isto by potesila nasho synceka a mozno by sme do nej pustili aj nasho psika :)) ivana.brniakova@gmail.com
  FB Ivka Brnkiova

  OdpovědětVymazat
 159. Radost bych udělala dceři Aničcea sobě :) Monika Vaverková, monika.cerna.87@gmail.com, FB Monika Vaverková

  OdpovědětVymazat
 160. Obrovskou radost by udělal synovi, napsal si i něj Ježíškovi. ��
  anela.n@seznam.cz
  FB Alena Nováková Alexander

  OdpovědětVymazat
 161. Radost bych ráda udělala mému synkovi Toničkovi do nového pokojíčku. martiiisek@seznam.cz Martina Havrdova

  OdpovědětVymazat
 162. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat

Blog Design Created by pipdig