čtvrtek 5. dubna 2018

OOTD // Květinové šaty


Nejsem člověk, který by výhradně podléhal trendům. Vždycky se snažím najít si v nich něco, co je mému srdci a vkusu blízké, a to si pak pořídím. Postupem času (resp. jak stárnu :-D) se snažím investovat spíš do nadčasových kousků z kvalitnějších materiálů, protože věřím, že takové věci vydrží déle a tak se cost per wear (náklad na jedno nošení) značně sníží.

Letos na jaře se budou nosit opět pastelové barvy, trendy ale bude i výrazná oranžová či měděná nebo bronzová. Trendy budou stále nesmrtelné proužky (zejména svislé a šikmé pruhy), ale také květinové vzory. 

Poslední roky se v mé skříni moc výrazných věcí nevyskytuje a tak jsou tyto květinové šaty po dlouhé době první výraznější kousek (byť jsou tmavě modré :-D). Kupovala jsem si je před časem ve French Connection a když jsem dávala fotku na Instastories, řada z vás mi psala, ať je v tom obchodě nenechávám O.-). A já vás poslechla! :-D Od té doby jsem jim propadla. Jsou propínací, dostatečně dlouhé, z příjemné viskózy a dají se kombinovat na několik způsobů. Jako šaty, přes kožené kalhoty, kdy si je od pasu dolů rozepnu nebo třeba jako kimono k džínám nebo v létě ke kraťáskám. Ráda přes ně nosím koženou bundu, konečně teď je venku ideální počasí. Cítím se v nich tak nějak.. žensky :-).

Když jsme je šli fotit, měla jsem v plánu vzít si k nim podpatky, ale pražské kostky jsou holt pražské kostky a tak jsem nakonec skončila v teniskách, jako obvykle. :-D

Jsem zvědavá, jak se vám líbí? Jakému trendu jste letos na jaře podlehli vy?

LuckaŠaty - French Connection // bunda - All Saints // pásek - Gucci // kožené legíny - vintage //
tenisky - Nike // brýle - Chanel


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig