pátek 24. srpna 2018

OOTD// Vzorované boho šaty


Poslední post, který jsem nafotila ještě s bříškem O:-). Tohle léto opravdu miluju šaty, a to nejen proto, že se už do ničeho jiného nevejdu :-D. Pár nových jsem si jich nakoupila a vždy dbala na to, aby nebyly vyloženě těhotenské a unosila jsem je i pak, až těhotná nebudu (aby mi později seděla velikost, střih apod.). Když jsem na Asosu narazila na tyhle mojí oblíbené značky Free people, zamilovala jsem se. Koukala jsem na ně asi tak přes měsíc a stále dumala, jestli do nich nacpu břicho a jestli to není aktuálně zbytečný.


Před pár dny jsem se konečně rozhoupala a ejhle, sedí mi jako ulité, a to je přitom fakt velikost S. Měla jsem úplně jasnou představu o tom, jak bych je chtěla vyfotit.. Představte si italské pobřeží u moře.. Takové Amalfi coast, o kterém teď všechny blogerky básní a kdo tam nebyl, jakoby ani nebyl :-D. Sedím někde v restauraci na balkónku a za mnou je spektakulární výhled na moře, malé slunečníčky na pláži a stovky malých nejroztomilejších italských domečků. Všude kolem růžové rozkvetlé květiny, jejichž vůni skoro cítíte i přes monitor. V ruce držím sklenku vychlazeného prosecca a pod tím popisek něco jako summer vibes :-D..

Ehm.. Realita je taková, že na Amalfi coast se dostanu možná tak v příštím životě a když se mě Martin ptal, kde to jako hodlám fotit, nenapadla mě žádná pražská destinace, která by se tomu jen podobala :-D (a u řeky jsme fotili minule). Po půlhodinovém přemýšlení jsem odevzdaně prohlásila, že to prostě vyfotíme v parku, kam jsme se s Hugym chystali, protože na nic víc už nemám sílu. Takže žádné Amalfi, ale pobřeží Kunratického lesa, kde se Hugouš projížděl na odrážedle a kam šel Martin běhat :-D. Místo sklenky prosecca jsem táhla cyklo láhev na kolo s obrázkem medvídka a spektakulární výhled na mini slunečníky a roztomilé italské domečky nahradily (o nic míň spektakulární) stromy a posprejované zdi u parkoviště.. A jediné rozkvetlé je tu tak maximálně šáší, kde se bojíte, aby neskončilo vaše dítě i s odrážedlem a klíštětem na noze. No a místo označení summer vibes se mi chce napsat (vzhledem k mému stavu) něco jako "letní funění".

Takže po blogersku si ty fotky dáme někdy příště.. Třeba v příštím životě.. :-D..

Lucka

šaty - Free people (Asos.com) // bunda - Levi´s // brýle - RayBan // sandálky - Hermés // kabelka - Cult Gaia (Symbls.cz) // náramky - Kat.jewelry, Joshi jewels, Daniel Wellington // náhrdelníky - Kat.jewelry (nápis Mommy), Celine (písmeno L), Lucie Marim (hvězdičky)


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blog Design Created by pipdig